13/11/19 - 20:22h

Zverev – Cicipas live prenos (oko 21.00h) – Gledajte direktan prenos

Nemac Aleksandar Zverev i Stefanos Cicipas iz Grčke sastaju se u drugom kolu grupne faze Završnog turnira u Londonu. Direktan prenos pratite na Tenis Uživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Obojica su na startu turnira ostvarili pobede. Saša je savladao Rafaela Nadala, dok je Cicipas bio bolji od Danila Medvedeva.

Nemački teniser braniće prošlogodišnju titulu. On je u finalu prethodne sezone nadigrao Novaka Đokovića. ATP trku završio je kao sedmi, a takođe je i sedmi teniser na rang listi. Ove godine igrao je finale Matersa u Šangaju i na turniru u Akapulku, dok je titulu osvojio na turniru ATP 250 u Ženevi. Ima ukupno 42 pobede i 23 poraza. Na grend slemovima je najdalje stigao na Rolan Garosu gde je takmičenje završio u četvrtfinalu.

Grk je bio šesti u ATP trci i šesti je teniser planete. Ovo mu je prvo ATP finale u karijeri. Slavio je u ukupno 50 mečeva ove sezone, i ima 24 poraza. Dva puta je podigao šampionski pehar – na ATP turnirima u Estorilu i Marseju. Najbolji ovogodišnji grend slem rezultat mu je polufinale Australijan opena.

Njih dvojica imaju odigrana četiri međusobna duela, a tri puta je bolji bio Cicipas. Poslednji put sastali su se u Pekingu ove godine. Grk je slavio u dva seta.

Budite uz Tenis Uživo i uživajte u sjajnom tenisu!

Teme:   Aleksandar Zverev, Direktan prenos, Live Prenos, Stefanos Cicipas, Teniseri, Turniri, Vesti