Natalija poražena na startu kvalifikacija.

M. Kecmanović66
D. Altmajer44

Natalija Stevanovic

Srpska teniserka Natalija Stevanović poražena je u prvom kolu kvalifikacija za glavni žreb WTA turnira u San Dijegu. Drugi reket naše zemlje je u dramatičnom meču položila oružje pred 126. igračicom planete, Julom Nimajer 7:6 (5), 3:6, 6:4.

Propustila je Natalija svoje šanse u ovom duelu. U prvom setu joj prednost od 5:3 nije bila dovoljna da povede, a čak je i u taj-brejku imala dva servisa pri vođstvu 5:4, ali ni to nije bilo dovoljno.

Usledila je prava revija brejka u drugoj deonici. Natalija ih je napravila četiri, jedan više od protivnice, i odvela meč u treći set, gde je umalo sustigla veliki zaostatak.

Nemica je povela sa 5:1 uz dva brejka viška – Stevanovićeva je uspela oba da vrati uz spašenu meč loptu, došla je u situaciju da servira za izjednačenje, ali nije uspela da osvoji taj gem i doživela poraz.

Natalija je novu nedelju dočekala na 185. mestu WTA rang liste.

Teme:   Natalija Kostić, Vesti