19/07/23 - 20:04h

Miomir u četvrtfinalu Gštada!

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Gštadu.

M. Kecmanović76
D. Striker61

Miomir Kecmanović

On je slavio u duelu sa domaćim igračem Dominikom Strikerom nakon sat vremena i 24 minuta igre rezultatom 7:6 (7:4), 6:1.

U prvom setu obojica su napravili po jedan brejk, pa se igrao produžetak u kome je Srbin realizovao prvu set loptu.

Drugi set dobio je uz dva brejka prednosti.

Kecmanović je na turniru postavljen za drugog nosioca.

Naredni rival biće mu Belgijanac Zizu Bergs.

ATP turnir u Gštadu je iz serije 250 i igra se za ukupan nagradni fond od 562,815 evra. Pobedniku će pripasti ček na 85,605 i 250 ATP poena. Za prvog nosioca postavljen je Roberto Bautista Agut iz Španije, a Norvežanin Kasper Rud, koji je bio šampion poslednje dve godine, neće braniti trofej.

Teme:   ATP u Gštadu, Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti