17/02/16 - 17:31h

Ivanović – Halep live prenos (oko 17:30h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Ana Ivanović igra u sredu meč osmine finala na WTA turniru u Dubaiju. Protivnica će joj biti Simona Halep iz Rumunije, a direktan prenos njihovog susreta moći ćete da gledate na našem sajtu. Početak se očekuje oko 10h.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Ana Ivanović je na startu turnira u Dubaiju sa 2:0 u setovima savladala Australijanku Dariju Gavrilovu, a Simona Halep je kao prvi nosilac bila slobodna u prvoj rundi.

Simona Halep ima 24 godine i trenutno je treća teniserka sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojila je 11 WTA titula, a najbolji plasman na rang listi joj je druga pozicija.

Ovo će biti peti susret Ivanovićeve i Halep, a trenutni rezultat u međusobnim pobedama je 2:2. U njihovom poslednjem duelu, prošle godine u Singapuru, Ana je slavila sa 2:1 u setovima.

Ana Ivanovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Anu u ovom meču!

Teme:   Ana Ivanović, Direktan prenos, Live Prenos, Simona Halep, Teniserke, Turniri, Vesti