01/06/12 - 10:32h

Đoković – Devilder live prenos – Gledajte direktan prenos (oko 20h)

Novak Đoković će danas pokušati da se izbori za plasman u osminu finala na Rolan Garosu. Na teren izlazi oko 20h, a za protivnika ima domećeg tenisera Nikolasa Devildera, koji trenutno zauzima 286. poziciju na ATP listi. Direktan prenos ovog meča možete pratiti na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Novak Đoković je u prve tri runde takmičenja pokazao spremnost i želju da osvoji i četvrtu gren slem titulu u nizu. U prvom kolu je sa 3:0 pobedio Potita Staraćea, a u drugom Blaža Kavčića, istim rezultatom. Devilder je u glavni žreb došao iz kvalifikacija, a u nastavku takmičenja je savladao našeg Filipa Krajinovića i Nemca Mihaela Berera.

Novak Djokovic. Getty.

Novak Đoković

Đoković i Devilder se od 2005. nisu sastajali, a tada je u četvrtfinalu čelindžera u Monci sa 2:1 slavio francuski teniser.
Prošle godine je naš teniser stigao do polufinala ovog turnira, a Francuz je poražen već u prvom kolu kvalifikacija. Najbolji plasman imao je 2008., kada je u drugom kolu poražen od Rafaela Nadala.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Grend Slem, Live Prenos, Novak Djoković, Rolan Garos, Teniseri, Turniri, Vesti