30/04/12 - 12:36h

Bozoljac stao u poslednjem kolu kvalifikacija!

Srpski teniser Ilija Bozoljac nije uspeo da se plasira u glavni žreb ATP turnira u Beogradu. Njega je u poslednjem kolu kvalifikacija porazio Slovenac Aljaz Bedene.

Ilija Bozoljac

Prvi set je naš teniser izgubio sa 6:4. Bili su izjednačeni, sve dok Slovenac nije napravio brejk i rešio set u svoju korist. Nakon izgubljenog seta, nivo igre našeg tenisera je opao, pa je 156. igrač na ATP listi slavio u drugom setu sa 6:1 i kvalifikovao se za glavni žreb Serbia Opena.

Iako neće igrati singl, Ilija Bozoljac će nastupiti u dublu, zajedno sa Nikolom Ćaćićem. Srbija je imala deset igrača u kvalifikacijama, a nažalost, nijedan od njih nije uspeo da dođe do glavnog žreba.

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Beogradu, Ilija Bozoljac, Teniseri, Turniri