Vrhunska partija Kecmanovića za ubedljiv trijumf nad Žangom!

Miomir u punom sjaju!

H. Međedović54
J. Lehečka76

Sjajan nastup srpskog tenisera u prvom kolu Mastersa u Madridu! Za sat i deset minuta igre, Miomir Kecmanović je ubedljivo porazio 49. igrača sveta, Žižena Žanga, sa 6:3, 6:2. U narednom kolu čeka ga peti nosilac i jedan od najboljih šljakaša današnjice, Kasper Rud.

Nikakvu šansu nije imao Kinez – Kecmanović ga je načeo brejkom za 4:2 u prvom setu. Servirao je sigurno, nije se suočio ni sa jednom brejk loptom. Drugi set je započeo duplim brejkom, poveo sa 4:0, i tu je priča bila završena, u prvom međusobnom duelu ovih igrača.

Ranije danas, Dušan Lajović je izgubio od Monteira, a nešto kasnije će na teren i treći naš predstavnik u glavnom žrebu, Hamad Međedović.

Teme:   Masters, Masters u Madridu, Miomir Kecmanović, Teniseri, Vesti