26/04/12 - 19:56h

Viktor stao u prvom kolu Bukurešta!

Srpski teniser Viktor Troicki poražen je u prvom kolu ATP turnira u Bukureštu. Savladao ga je Matijas Bačinger iz Nemačke, 120. teniser sveta.

V. Troicki366
M. Bačinger647

Viktor Troicki

Naš teniser je u meč ušao dobro. Napravio je brejk i vrlo brzo poveo sa 3:1, ali je onda usledio pad u igri. Bačinger je osvojio narednih pet gemova i dobio prvi set rezultatom 6:3.

U drugom setu je Troicki igrao malo bolje i tri puta oduzeo protivniku servis. Bačinger je uzvratio dva puta, ali je Viktoru ostao brejk prednosti koji ga je doveo do izjednačenja.

U trećem setu su oba tenisera napravila po jedan brejk, pa su došli do taj-brejka. U tom delu igre je Nemac bio ubedljivo bolji. Oduzeo je Troickom četiri servisa i došao do pobede nad devedeset pozicija bolje rangiranim Srbinom.

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Bukureštu, Teniseri, Turniri, Viktor Troicki