14/03/17 - 21:37h

TENISKE NADE (u14): Nevena Kolarević i Luka Kurtović šampioni OP Beograda

Na terenima Teniske akademije Tipsarević i TK Privilege igrano je Otvoreno prvenstvo Beograda, turnir prve kategorije za dečake i devojčice do 14 godina.

Luka Kurtovic (foto: TAZ)

Najbolji među dečacima bio je Luka Kurtović, treći nosilac. U finalu je sa 6:2, 6:4 savladao Mihajla Lasicu.

Treće mesto osvojili su Luka Jovanović i Krsta Petrović.

Takmičenje je prošlo bez velikih iznenađenja, pošto su se u polufinalu našla četiri najbolje rangirana učesnika.

L. Kurtović – M. Lasica 6:2, 6:4

Trofej kod devojčica osvojila je Nevena Kolarević. Druga nositeljka je u finalu pobedila prvu, Nataliju Senić, sa 1:6, 6:4, 6:4.

Na trećoj poziciji završile su Doroteja Petrović i Anamarija Kovačević.

N. Kolarević – N. Senić 1:6, 6:4, 6:4

Teme:   Anamarija Kovačević, Doroteja Petrović, Luka Jovanović, Luka Kurtović, Mihajlo Lasica, Natalija Senić, Nevena Kolarević, Srpske teniske nade, Teniseri, Turniri, Vesti