21/03/19 - 20:11h

MAJAMI: Dušan uspešan na startu, sledi Nišikori!

Srpski teniser Dušan Lajović uspešno je startovao na Masters turniru u Majamiju!

D. Lajović666
P. Kuevas473

Source: Clive Brunskill/Getty Images Europe

Dušan je u prvom kolu savladao urugvajskog tenisera, Pabla Kuevasa.

44. igrač planete slavio je nakon dva sata i 15 minuta igre rezultatom od 2:1 u setovima.

Dušan je već na startu prvog seta napravio brejk. Do kraja seta Pablo je imao dve prilike da vrati servis, ali ih nije iskoristio, a Lajović je ovaj deo igre dobio sa 6:4. U nastavku su obojica tenisera po jednom napravili brejk, pa je drugi set nastavljen u taj-brejku gde je Urugvajac bio bolji sa 8:6.

U trećem setu srpski teniser je dva puta oduzeo servis Kuevasu i rezultatom od 6:3 završio meč u svoju korist.

Njegov naredni protivnik je peti nosilac na turniru, Kei Nišikori.

Teme:   Dušan Lajović, Dušan Lajović, Masters, Masters u Majamiju, Pablo Kuevas, Teniseri, Turniri, Vesti