18/10/23 - 21:52h

Kecmanović deklasirao prvog favorita za četvrtfinale Stokholma!

Sjajni Miomir Kecmanović na turniru u Stokholmu izbacio je prvog favorita Holgera Runea i plasirao se u četvrtfinale!

M. Kecmanović 76
H. Rune62

Miomir Kecmanović

Miomir je od branioca trofeja bio bolji posle sat vremena i 44 minuta igre rezultatom 7:6 (7:3), 6:2.

Vrlo dobro služio je servis Miomira u prvom setu. Priliku za brejk imao je u dramatičnom petom gemu, ali je Rune spasio pet brejk lopti. Set je završen u produžetku koji je razigrani Kecmanović bez problema rešio u svoju korist.

Iako je odmah na startu drugog seta pretpreo brejk, nije to poljuljalo Miomira koji je odmah vratio servis. U šestom gemu došao je do brejka prednosti, a dva gema kasnije, na serivs rivala, set priveo kraju prvom meč loptom.

Naredni rival biće mu pobednik duela Imer – Prizmić.

Teme:   ATP u Štokholmu, Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti