20/03/17 - 14:22h

TENISKE NADE (u16): Lola Radivojević i Sava Radović najbolji u Nišu!

Lola Radivojević i Sava Radović pobednici su Otvorenog prvenstva Niša u konkurenciji do 16 godina. U pitanju je takmičenje III kategorije u organizaciji Teniskog saveza Srbije.

Lola Radivojevic

Takmičenje je održano na terenima teniskog kluba TAŽ, a učestvovalo je devet dečaka i 11 devojčica.

Lola Radivojević je u januaru napunila 12 godina, a proteklog vikenda osvojila je svoj prvi trofej u konkurenciji do 16!

Ona je u finalu sa ubedljivih 6:1, 6:3 savladala prvu nositeljku Adrianu Simović.

Treće mesto u konkurenciji devojčica osvojile su Mina Milosavljević i Natalija Nikolić.

Najbolji kod dečaka, Sava Radović (14), u finalu je nadigrao Veljka Pejčića, nakon preokreta – 5:7, 6:2, 6:1.

Na trećoj poziciji završili su Nemanja Marjanović i Stefan Skobelev.

Teme:   Lola Radivojević, Sava Radović, Srpske teniske nade, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vesti