27/09/17 - 11:06h

TENISKE NADE (u14): Jovana Grujić i Petar Bašić Palković najbolji na OP Šapca!

Na otvorenom prvenstvu Šapca, turniru prve kategorije TSS-a za devojčice i dečake do 14 godina slavili su Jovana Grujić i Petar Bašić Palković.

Finalistkinje OP Sapca

Grujićeva, članica TA Milaš, iako ima samo jedanaest godina nastavlja da briljira na takmičenjima u starijoj konkurenciji.

U finalu Otvorenog prvenstva Šapca je sa ubedljivih 6:0, 6:1 savladala Nataliju Nikolić, a do titule je došla bez izgubljenog seta.

Treće mesto u konkurenciji devojčica osvojile su Danijela Danilović i Anđela Lazarević.

J. Grujić – N. Nikolić 6:0, 6:1

Najbolji kod dečaka bio je Petar Bašić Palković, član subotičkog Spartaka.

U borbi za titulu nadigrao je Krstu Petrovića – 6:4, 6:2, a kao ni Jovana, tokom celog takmičenja nije izgubio ni set.

Treće mesto pripalo je Veljku Krstiću i Stefanu Malbaši.

P. Bašić Palković – K. Petrović 6:4, 6:2

Teme:   Jovana Grujić, Petar Bašić Palković, Srpske teniske nade, Srpski teniski talenti, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vesti