03/04/15 - 12:12h

Ovako ste glasali: Slika meseca je…

U anketi za najlepšu sliku marta meseca na našem portalu mogli ste da glasate za Novaka Đokovića i Viktora Troickog, Dejvis kup tim Srbije, za mural Novaka Đokovića u Indijan Velsu, za sjajne rezultate najboljeg tenisera sveta i Jelene Janković na prvom Mastersu sezone, te za Janka Tipsarevića koji se nakon teške povrede vratio na teren. Kao najlepšu sliku, sa 32% glasova, izabrali ste Dejvis kup tim Srbije, koji je u prvom kolu Dejvis kupa savladao Hrvatsku i plasirao se u četvrtfinale tog takmičenja.

Anketa

Peto mesto sa 8%, tj. 13 glasova osvojila je slika murala Novaka Đokovića u Indijan Velsu, dok se ispred nje našla fotografija Novaka i Viktora iz Pionira, kada su zajedno bodrili svoje klubove, Crvenu Zvezdu i Partizan u derbiju. Fotografija na četvrtom mestu osvojila je 17%, tačnije 28 Vaših glasova.

Treće mesto sa 19% i 31 glasom pripalo je slici iz Indijan Velsa, na kojoj se nalaze Novak Đoković sa trofejem i Jelena Janković koja je takođe odigrala fantastično na prvom Mastersu sezone i stigla do finala u kome je poražena od Simone Halep. Drugo mesto pripalo je slici na kojoj je put Janka Tipsarevića koji je prešao od povrede do povratka na teren. Ova fotografija osvojila je Vaših 24% glasova, tačnije 38 glasa.

Pobednička fotografija za mart mesec jeste slika Dejvis kup tima Srbije koji je odlično startovao u ovogodišnjem takmičenju i sa maksimalnih 5:0 savladao Hrvatsku u Kraljevu. Naredni rival našim igračima biće Dejvis kup tim Argentine. Slika je dobila 32%, tj. 51 glas.

Dejvis kup tim Srbije

Hvala Vam na glasanju i poverenju! Nadamo se da će i u narednim mesecima pobedničke fotografije pripadati našim teniserima i teniserkama sa osvojenim trofejima.

Teme:   ATP, Janko Tipsarevic, Jelena Janković, Mart, Masters, Masters u Indijan Vels, Masters u Majamiju, Novak Djoković, Slika meseca, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vesti, Viktor Troicki