02/02/24 - 19:17h

SRBIJA – SLOVAČKA live prenos (oko 13.30h) – Gledajte direktan prenos

Srbija pred jako teškim ispitom…

Live prenos pocinje za

Protivnik Srbije je selekcija Slovačke, as duel se igra u Kraljevu. Nakon prvog dana, gosti iznenađujuće vode sa 2:0.

Najpre je Miomir Kecmanović poražen od Lukaša Klajna u dva seta, i to nakon što je u prvom dva puta servirao za osvajanje. U drugom je potpuno potonuo.

Potom je Dušan Lajović dobio prvi set protiv Aleksa Molčana, ali je u drugom i trećem bio daleko ispod svog nivoa. Slovak je u drugom setu ispustio dva, a u trećem nijedan gem.

U subotu se najpre igra duel za koji su za sada prijavljeni Nikola Ćaćić i Miomir Kecmanović odnosno Jozef Kovalik i Igor Zelenaj.

Zatim su na programu ponovo singlovi: Kecmanović – Molčan i Lajović – Klajn. Ipak, pitanje je ko će na teren, pogotovu jer je Kecmanović posle poraza rekao da nije u najboljem fizičkom stanju.

Ako reprezentacija Srbije izgubi od Slovačke, u septembru joj predstoji razigravanje za opstanak u Svetskoj grupi Dejvis kupa.

(Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)