Nina Stojanović i Aleksandra Krunić donele su odlučujući bod Srbiji u duelu sa Slovenijom.

Krunić/Stojanović66
Zidansek/Juvan44

WTA

Nakon što su dve selekcije bile izjednačene, porazom Olge Danilović i pobedom Nine Stojanović, pobednika duela odlučio je dubl.

Stojanovićeva i Aleksadra Krunić nadigrale su Tamaru Zidansek i Kaju Juvan. Srpski par bio je bolji u dva seta rezultatom od 6:4, 6:4 nakon 80 minuta provedenih na terenu. U prvom setu jednom su napravil brejk, dok su u drugom setu realizovale tri brejk lopte.

Naše teniserke time su obezbedile plasman u plej-of za popunu Svetske grupe II koji je na programu 17. i 18. aprila.

Teme:   Aleksandra Krunić, Aleksandra Krunić, Fed kup, Nina Stojanović, Teniseri, Turniri, Vesti