Ivanišević preležao koronu

 

I Goran Ivanišević pobedio je koronavirus.


Source: Getty Images North America

Trener Novaka Đokovića jedan je od zaraženih sa ADRIA Tura, a posle dva negativna i dva pozitivna testa i tri nedelje izolacije, Ivanišević je konačno dobio još jedan negativan test.

– Nakon dva negativna i dva pozitivna testa, došao je na red moj omiljeni, peti set. A znate da sam uvek bio nezgodan u petom setu… Napokon negativan i napokon mogu na slobodu nakon tri nedelje izolacije. – napisao je on na društvenim mrežama:

– Veliko hvala Falkensteir hotelu i osoblju koje mi je kuvalo i nosilo hranu, posebno gospođi Ljubici. Veliko hvala i doktorima na brizi, a posebno hvala i jednom ludom Šibenčaninu, prepoznat će se sam! Zadre, hvala ti što si mi mesec dana bio sjajan domaćin, sad smo se zbližili na još posebniji način. Vidimo se u nekim lepšim okolnostima, ali ipak ne tako skoro. Čuvajte se, ljudi, a svim zaraženima što brži oporavak!

(Tenis Uživo, T. Popov)


Teme:   Dominik Tim, Goran Ivanisevic, Novak Đoković, Rezultati, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"