09/08/23 - 20:22h

TORONTO: Miomir poražen posle preokreta

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u drugom kolu Masters turnira u Torontu.

M. Kecmanović730
H. Hurkač566

Source: Getty Images AsiaPac

Bolji od njega nakon preokreta bio je 15. nosilac na turniru Poljak Hubert Hurkač.

U duelu koji je trajoa nešto manje od dva sata, Hubert je slavio rezultatom 5:7, 6:3, 6:0.

Prvi set Miomir je prelomio u svoju korist pred sam kraj pošto je u 11. gemu došao do brejka.

Nije to uzdrmalo Hurkača koji u osmom gemu iskoristio jedinu brejk loptu u ovom delu meča, nakon čega je spasio jednu brejk loptu Kecmanovića i dobio set.

Ovo je uzdrmalo Miomira, te u trećem setu nije uspeo da osvoji nijedan gem i nije imao nijednu priliku da zapreti protivniku.

Hurkač će se u osmini finala sastati sa bolji iz susreta Karlosa Alkaraza i Bena Šeltona.

Teme:   Masters u Torontu, Teniseri, Turniri, Vesti