12/02/22 - 10:19h

ROTERDAM: Poznati svi polufinalisti

Poznati su polufinalni parovi ATP turniru u Roterdamu.

Source: Getty Images Europe

Prvi favorit turnira Stefanos Cicipas je nakon sat vremena i 33 minuta igre savladao Australijanca Aleksa De Minora sa 6:4, 6:4.

Prvi set Grk je dobio uz brejk prednosti. U drugom setu napravio je dva brejka, a De Minor uspeo je da vrati jedan.

U polufinalu Stefanos će se sastati sa češkim kvalifikantom Jiržijem Legeckim.

136. teniser sveta savladao je Italijana Lorenca Muzetija u tri seta – 6:3, 1:6, 7:5.

U drugom polufinalu sastaju se Andrej Rubljov i Feliks Ože-Alijasim.

Rus je rutinski savladao Martona Fučoviča sa 6:4, 6:3, u meču koji je trajao 75 minuta.

Ože-Alijasim, deveti teniser sveta, bio je bolji u duelu sa Kameronom Norijem posle dva sata rezultatom 7:5, 7:6 (7:4).

Teme:   Andrej Rubljev, Feliks Ože Alijasim, Stefanos Cicipas, Teniseri, Turniri, Vesti