“Novak je najmlađi i najspremniji, može da obori rekorde”

 

Nekadašnji prvi dubl teniser sveta Danijel Nestor govorio je o Novaku Đokoviću, Rafaelu Nadalu i Rodžeru Federeru.


NOVAK DJOKOVIC (SRB)

On je u razgovoru za indijski “WION rekao da veruje da Novak može da ostvari svoje tvrdnje – da dođe do najviše grend slemova i broja nedelja provedenih na vrhu ATP liste.

– Neverovatno je šta je sve Novak ostvario i osvojio u prethodnih deset godina. Njegov skor protiv Rafe i Rodžera je isto vredan pažnje. Pored toga Đoković je najmlađi, a i najspremniji od ‘velike trojke’, što mu ide u prilog. – rekao je Nestor i nastavio:

– Nadal zna da bude veoma spreman, ali mu kolena stvaraju dosta problema. Tako da ne možete da sumnjate u Novakove tvrdnje. Dosta zavisi od Nadalovog zdravlja, ukoliko uspe da ostane u dobroj fizičkoj spremi može da osvoji još nekoliko titula na Rolan Garosu.

Nekadašnji dubl partner Nenada Zimonjića dodaje da će, kada se sezona bude nastavila, Novaku biti potrebno vreme da dođe do ritma u kojem je bio na početku godine.

(Tenis Uživo, J. Erdei)


Teme:   ATP, Daniel Nestor, Dejvis Kup, Grend Slem, Novak Đoković, Rolan Garos, Teniseri, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"