11/11/19 - 16:46h

Nadal – Zverev live prenos (oko 21.00h) – Gledajte direktan prenos

Rafael Nadal i Aleksandar Zverev sastaće se u prvoj rundi Završnog turnira. Njihov meč pratite na Tenis Uživo od 21 čas.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Španac je u trci za London bio prvi, a u britansku prestonicu došao je nakon što je na Mastersu u Parizu predao meč polufinala zbog problema sa stomačnim mišičima. Ove sezone prvi teniser sveta ima osvojene četiti titule – na US Openu, Rodžers kupu, Rolan Garosu i Mastersu u Rimu. Slavio je u 51 meču i imao šest poraza. Na svim turnirima, osim u Akapalku, stizao je barem do polufinala. U Londonu će se, sem za prvi trofej Završnog mastersa u karijeri, boriti sa Novakom Đokovićem za ostanak na prvoj poziciji ATP liste.

Nemački teniser braniće prošlogodišnju titulu. On je u finalu prethodne sezone nadigrao Novaka Đokovića. ATP trku završio je kao sedmi, a takođe je i sedmi teniser na rang listi. Ove godine igrao je finale Matersa u Šangaju i na turniru u Akapulku, dok je titulu osvojio na turniru ATP 250 u Ženevi. Ima ukupno 42 pobede i 23 poraza. Na grend slemovima je najdalje stigao na Rolan Garosu gde je takmičenje završio u četvrtfinalu.

Biće ovo njihov šesti međusobni susret, a u prethodnih pet slavio je Nadal.

Budite uz Tenis Uživo i uživajte u odličnom tenisu!

Teme:   Aleksandar Zverev, ATP finale, Direktan prenos, Live Prenos, Rafael Nadal, Rafael Nadal, Teniseri, Turniri, Vesti, Završni Masters