25/03/21 - 09:13h

MAJAMI: Laslo i Nina u drugom kolu, poraz Olge

Srpski predstavnici na turniru u Majamiju Laslo Đere i Nina Stojanović plasirali su se u drugo kolo, dok je Olga Danilović takmičenje završila na startu.

Twitter/RioOpen

Laslo je bio bolji u duelu sa Jiržijem Veselim iz Češke.

On je pobedu odneo nakon sat vremena i 45 minuta igre rezultatom od 6:3, 5:7, 6:1. Laslo je napravio pod va brejka i prvom i trećem setu, dok je njegov protivnik drugi set dobio uz brejk prednosti.

Naredni rival biće mu 44. teniser sveta Aleksander Bublik iz Kazahstana.

Kvalifikantkinja Nina Stojanović bila je ubedljiva protiv 65. teniserke na WTA listi, Heder Votson iz Velike Britanije.

U duelu koji je trajo sat vremena i 37 minuta, Nina je slavila sa 6:4, 6:1. U prvom setu Srpkinja je na startu napravila dva vezana brejka, a Votson je uspela da vrati jedan, da bi u drugom setu Stojanovićeva rezlizovala tri vezane brejk šanse.

I ona se u drugoj rundi sastaje sa kazahstavnskom predstavnicom, Julijom Putincevom.

Olga Danilović na startu je poražena od Letonke Anastasije Sevastove.

Njihov duel trajao je dva sata i 25 minuta, a Sevastova je srpsku teniserku nadigrala rezultatom od 6:1, 3:6, 7:5 (7:3).

U sredu svoj meč prvog kola igra Miomir Kecmanović i njega ćete moći da pratite na našem portalu.

Teme:   Laslo Đere, Masters u Majamiju, Nina Stojanović, Olga Danilović, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vesti