01/07/23 - 16:16h

BUDLS: Lajović bolji od Cicipasa

Srpski teniser Dušan Lajović savladao je Stefanosa Cicipasa na egzibicionom turniru “Budls”.

Nakon sat vremena i 23 minuta igre, Dušan je petog igrača sveta savladao rezultatom 6:4, 6:7 (3:7), 10:7.

Prvi set Srbin je prelomio u svoju korist na samom početku kada je realizovao jedinu brejk loptu u ovom delu susreta.

Drugi set prošao je bez brejkova, da bi u podužetku Cicipas slavio prvom set loptom.

U trećoj deonici duela Lajović je prvom meč loptom došao do pobede.

On je povedu odneo i u prvom meču na egzibiciji, pošto je takođe u tri seta bio bolji od Dijega Švarcmana.

Ova egzibicija je poslednja priprema pred Vimbldon koji počinje naredne nedelje. Ko će biti Dušanov prvi protivnik možete pogledati OVDE.

Teme:   Dušan Lajović, Teniseri, Turniri, Vesti