WTA Madrid: Simona Halep eliminisala Anu Ivanović

 

Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u polufinale Mastersa u Madridu! Bolja od naše teniserke bila je Rumunka Simona Halep rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 6:2, nakon jednog sata i 2 minuta igre. Simona Halep će se u narednom kolu sastati sa Petrom Kvitovom, kojoj je Serena Vilijmas predala meč četvrtfinala zbog povrede.

Ana Ivanovic

Ana Ivanovic

Ana Ivanović je sjajno počela meč i u već drugom gemu oduzela servis Rumunki za startnih 2:0. Već u trećem gemu Simona Halep je uspela da vrati izgubljeno, a potom i stigne do izjednačenja – 2:2. U nastavku seta kao da je samo Rumunka bila na terenu. Ona je prvo u petom gemu oduzela servis Ani za prednost od 3:2, a potom je isto učinila i u sedmom gemu za velikih 5:2. U sledećem gemu Simona je samo materijalizovala stečeno i rešila prvi set u svoju korist rezultatom 6:2.

Drugi set počeo je razmenom brejkova, ali je u trećem gemu Rumunka nastavila taj niz, koji je kasnije materijalizovala i stigla do velike rpednosti od 3:1. U petom gemu Ana je osvojila drugi gem i smanjila na 3:2, ali je to bilo sve od Srpkinje u drugom setu. U nastavku je Simona Halep, brejkom u sedmom gemu stigla do 5:2, a potom je materijalizovala tu prednost i stigla do konačnih 6:2 u drugom delu igre.

Simona Halep će se u borbi za finale sastati sa Petrom Kivotovom, kojoj je u četvrtfinalu meč predala Serena Vilijmas, zbog povrede butine.

(Tenis Uživo, D. Jevremović)


Teme:   Ana Ivanović, Masters, Masters u Madridu, Teniserke, Turniri, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"