18/02/19 - 11:12h

WTA: Krunićeva 57, Serena u Top 10

 

Najbolja srpska teniserka Aleksandra Krunić je na najnovijoj WTA listi zadržala 57. poziciju.


Matthew Stockman/Getty Images North America

Druga najbolje rangirana Srpkinja, Olga Danilović, otišla je dva koraka unazad i sada je 114. na svetu. Isti pad imala je i Ivana Jorović koja je ove nedelje na 118. mestu.

Prvo mesto rang liste drži Japanka Naomi Osaka. Slede Simona Halep i Sloan Stivens, obe nakon jednog skoka unapred. Petra Kvitova je pala za dve pozicije, pa je od ovog ponedeljka četvrta teniserka planete. Karolina Pliškova se zadržala na poziciji pet, a rotacija se desila na naredna dva mesta i sada je Elina Svitolina ispred Anželike Kerber. Osma i deveta su Kiki Bertens i Arina Sabalenka, a u Top 10 teniserki sveta vratila se Serena Vilijams.

[tennis_rankings_widget default_tab=”1″]


PROČITAJTE JOŠ:

  • ATP: Novak 240. nedelju na vrhu, pad Federera
  • DEJVIS KUP: Srbija u grupi sa Francuskom i Japanom!
  • (VIDEO) SRCE NA TERENU: Olga u suzama slavi pobedu!
  • (FOTO) Novakova oprema za Indijan Vels i Majami
  • Ovako izgleda Novakov raspored do Vimbldona

(Tenis Uživo, J. Erdei)


Teme:   Aleksandra Krunić, ATP, Dejvis Kup, Hale, Ivana Jorović, Naomi Osaka, Olga Danilović, Teniserke, Vesti, Vimbldon, WTA Rang Lista


Komentari

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.