VIMBLDON: Novak na terenu u ponedeljak popodne
Srpski teniser Novak Đoković u ponedeljak će igrati meč osmine finala.

zimbio.com
Program od 14 časova na terenu broj 1 otvaraju Nemica Anželik Kerber i Belinda Benčić iz Švajcarske, a nakon njih rekete će ukrstiti francuski teniser Gael Monfis i Kevin Anderson iz Južne Afrike.
Novakov meč protiv Rusa Karenom Hačanova treći je po redu i zatvoriće program na terenu 1. Očekuje se da počne oko 17.30 po vremenu u Srbiji.
Karen je u dosadašnjoj karijeri osvojio dve ATP titule i 40. je igrač planete.
Ovo će biti prvi susret dvojice tenisera, a direktan prenos moći ćete da pratite na Tenis Uživo.
(Tenis Uživo, J. Erdei)
Teme: ATP, Belinda Benčić, Gael Monfis, Grend Slem, Karen Kačanov, Mečevi uživo, Novak Đoković, Teniseri, Treće kolo, Turniri, Vesti, Vimbldon






| 1 | — | Janik Siner | 13,500 |
| 2 | — | Karlos Alkaras | 9,960 |
| 3 | — | Aleksandar Zverev | 7,190 |
| 4 | — | Feliks Ože-Alijasim | 4,390 |
| 5 | — | Ben Šelton | 4,070 |
| 6 | — | Aleks De Minor | 4,060 |
| 7 | ▲1 | Daniil Medvedev | 3,810 |
| 8 | ▼1 | Novak Đoković | 3,760 |
| 9 | — | Tejlor Fric | 3,635 |
| 10 | — | Flavio Cobolli | 3,540 |
| Srpski igrači | |||
| 50 | ▼1 | Miomir Kecmanović | 980 |
| 67 | ▲1 | Hamad Medjedović | 844 |
| 139 | ▲1 | Dušan Lajović | 442 |
| 225 | — | Laslo Đere | 256 |
| 359 | ▼1 | Ognjen Milić | 140 |
| 1 | — | Arina Sabalenka | 9,090 |
| 2 | — | Elena Ribakina | 8,143 |
| 3 | — | Iga Švjontek | 6,733 |
| 4 | — | Džesika Pegula | 6,380 |
| 5 | — | Mira Andreeva | 5,751 |
| 6 | — | Amanda Anisimova | 5,523 |
| 7 | — | Koko Gof | 4,879 |
| 8 | — | Elina Svitolina | 4,423 |
| 9 | — | Victoria Mboko | 3,670 |
| 10 | ▲3 | Linda Noskova | 3,489 |
| Srpski igrači | |||
| 147 | ▲3 | Lola Radivojević | 520 |
| 184 | ▼3 | Teodora Kostović | 415 |
| 200 | ▲1 | Olga Danilović | 368 |
| 267 | ▲5 | Mia Ristić | 272 |
| 354 | ▼1 | Natalija Senić | 179 |
| 448 | ▼10 | Elena Milovanović | 130 |
| 460 | ▼5 | Katarina Jokić | 126 |
Dobićeš obaveštenje čim počne.
Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.
Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?
Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.
Dobićeš obaveštenje čim počne.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:


2 komentara
idemo novace do titule srecno
Од када нема у Нолетовој ложи оне "црне" тројке (Пепе Имаз, Штепанек, Агаси) све иде на боље! Још боље и срећније ће да буде, када у тој истој ложи, уместо Јелениних родитеља, УГЛЕДАМО поново драге нам, МАМА Дијану, ТАТА Срђана, БРАЋУ Ђолета и Марка са њиховим девојкама. Биће ПУНА ложа лепих и драгих људи, а надам се и да ће Нолетово срце да буде ПУНО радости и мотива да се врати на тениски врх. Идемоооооо Ноле!!!