26/06/13 - 15:53h

Vimbldon: Ana bez treće rudne

Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u treće kolo Otvorenog prvenstva Velike Britanije. Bolja od Srpkinje bila je Kanađanka Eženi Bušar rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 6:3.

A. Ivanović33
E. Bušar66
Ana Ivanovic

Kanađanka je sjajno ušla u meč i već na startu povela sa velikih 3:0. U nastavku seta igralo se gem za gem, a Ana nije uspela da vrati izgubljeno, te je Eženi Bušar prvi set rešila u svoju korist rezultatom 6:3.

U drugom setu opet je bolja bila Kanađanka. Ona je napravila brejk već na startu, a potom povela sa 2:0, ali Ana je uspela da se vrati u meč i izjednači na 2:2. Međutim, sav trud je bio uzaludan. Ona je već u sledećem gemu dozvolila protivnici da se opet odvoji, napravi brejk, a zatim povede sa velikih 5:2. Ivanovićeva je u nastavku vratila jedan brejk, ali je Eženi Bušar na kraju još jednom oduzela servis Srpkinji i rešila drugi deo igre u svoju korist rezultatom 6:3.

Teme:   Ana Ivanović, Drugo Kolo, Grend Slem, Teniserke, Turniri, Vesti, Vimbldon