23/03/19 - 15:18h

(VIDEO) Dušan Silni i Novakov start

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Majamija pobedom nad Bernardom Tomićem iz Australije.

Đoković je slavio u dva seta posle 73 minuta igre. Prvi set dobio je u taj-brejku sa 7:2, dok je drugi uzeo ubedljivim rezultatom od 6:2.

Naredni protivnik mu je Argentinac Federiko Delbonis koji je bio bolji od Džona Milmana.

Dušan Lajović je u drugoj rundi takmičenja eliminisao Japanca Keija Nišikorija koji je važio za jednog od glavnih favorita u tom delu žreba.

Kei je dobio prvi set sa 6:2, ali je Dušan napravio preokret i sa ubedljivih 6:2, 6:3, došao do trijumfa.

U trećem kolu on će snage odmeriti sa Nikom Kirjosom iz Australije koji je pobedio Aleksandra Bublika.

Ukoliko ste propustili Novakov ili Dušanov meč, najbolje momente pogledajte u videima ispod:

Teme:   Dušan Lajović, Dušan Lajović, Masters, Masters u Majamiju, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti