Verila se Monika Seleš

 

Naša proslavljena teniserka bi uskoro mogla da se nađe pred oltarom. Naime, prema pisanjima američkih medija Monika Seleš svoju višegodišnju vezu sa Tomom Golisanom mogla bi uskoro krunisati brakom. Bivša prva teniserka sveta i osmostruka pobednica gren slem turnira u vezi je sa ovim američkim političarem i biznismenom još od 2009. godine.

Monika Seleš zvanično se povukla iz profesionalnog tenisa 2008. godine, ali je njen pad u karijeri započeo 1993. godine, kada ju je opsesivni navijač njene najveće rivalke Štefi Graf ubo nožem na turniru u Hamburgu.

Selešova, koja je u karijeri ostvarila 595 pobeda došla je na prvo mesto liste profesionalnih igračica 11. marta 1991. godine sa nepunih 18 godina. Monika se smatra jednom od najboljig igračica svih vremena, a mnogi je smatraju i sjajnom igračicom tzv. “ključnih poena”, zbog izuzetne mentalne stabilnosti koju je demonstrirala na terenu. Trenutno živi na Floridi, kao i njen verenik.

(Tenis Uživo, M. Marjanović)


Teme:   Mart, Monika Seleš, Štefi Graf, WTA Rang Lista, Zanimljivosti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"