Vemić menja Obradovića u Riju!

 

Umesto selekora Bogdana Obradovića, na Olimpijske Igre u Brazil putovaće Dušan Vemić, koji će pomagati srpskim teniserima tako što će obavljati ulogu trenera.

zimbio.com

zimbio.com

Neočekivano, Dušan Vemić preuzima ulogu Bogdana Obradovića na Olimpijskom turniru.

Dušan Vemić je ove sezone bio prvi trener Đokoviću na Mastersu u Majamiju, kada su Marjan Vajda i Boris Beker bili na odmoru. Đoković je tada osvojio titulu, pošto je u finalu pobedio Keija Nišikorija sa 6:3, 6:3.

Vemić je kao igrač najviše uspeha imao u dublu. On je 2009. godine bio 31. igrač na ATP listi u konkurenciji parova. Najbolji rezultati postigao je na Rolan Garosu 2008. i Australijan openu 2010. godine, kada je stigao do polufinala. Po završetku igračke karijere bio je deo tima Andree Petković, koja je u tom trenutku bila deveta na svetu. Ubrzo se pridružio Đokovićevom stručnom štabu, a potom je pojačao i Dejvis kup tim Srbije.

Prvi teniser sveta će u Riju nastupiti i u konkurenciji dublova, zajedno sa Nenadom Zimonjićem. U singlu će za Srbiju igrati i Viktor Troicki.

(Tenis Uživo, M. Marjanović)


Teme:   ATP, Boris Beker, Dejvis Kup, Dušan Vemić, Masters, Olimpijske igre, Rio de Žaneiro 2016, Rolan Garos, Teniseri, Viktor Troicki


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"