29/08/12 - 08:49h

US Open: Novak lako protiv Lorencija

Novak Đoković plasirao se u drugo kolo US opena, pošto je bez ikakvih problema savladao 69. tenisera sveta Paola Lorencija iz Italije sa 6:1, 6:0, 6:1. U drugoj rundi Novak će igrati sa Brazilcem Da Silvom, koji je u pet setova izbacio kvalifikanta Gabašvilija.

N. Đoković666
P.Lorenci101

Novak Đoković

Baš kao i na Australijan openu, Lorenci je Đokoviću uspeo da uzme samo dva gema, a meč je okončan za 73 minuta.

Lorenci je u prvom gemu napravio brejk, ali su potom stvari došle na svoje mesto, te je Novak prvi set na ovogodišnjem US openu dobio rezultatom 6:1.

Drugi set Novak je odigrao furiozno i nije prepustio protivniki niti jedan gem, te je vrlo brzo bilo 2:0, za našeg tenisera, a ovaj set Nole dobija sa 6:0.

Na početku trećeg seta Lorenci je napokon osvojio gem, a proslavio ga je podigavši ruke u vis. To je bilo sve od Italijana, Novak je ponovo vezao šest gemova i brzo završio posao. I treći set Novak dobija sa 6:1, za konačnih 3:0.

Teme:   Grend Slem, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, US Open, Vesti