19/01/15 - 10:27h

Troicki – Veseli live prenos (oko 08:30h) – Gledajte direktan prenos

Srpski tensier Viktor Troicki takmičenje na ovogodišnjem Australijan Openu počinje u ponedeljak! Protivnik našeg tenisera je Čeh Jiri Veseli, a njihov duel igra se na terenu broj 7 i ne bi trebalo da počne pre 8 časova ujutru po vremenu u Srbiji. Direktan prenos iz Melburna pratite na TenisUživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Viktor Troicki je na sjajan način započeo novu sezonu osvojivši titulu na ATP turniru u Sidneju, gde je u glavni žreb došao iz kvalifikacija, a u finalu savladao Mihaila Kukuškina iz Kazahstana rezultatom 2:0. Viktor je ovim trijumfom dosta naprednovao na ATP listi i trenutno je 54. Viktoru bi svakako mnogo značio dobar plasman i u Melburnu, te se nadamo da će ga i ostvariti.

Čeh, Jiri Veseli, trenutno je 39. teniser sveta, takođe na Otvoreno prvenstvo Australije dolazi sa titulom koju je osvojio prošle nedelju na Novom Zelandu, tačnije u Ouklendu. Jiri je u finalu igrao sa Manarinom i slavio sa 2:0.

Viktor Troicki i Jiri Veseli do sada se nisu sastajali, ali poslednji rezultati i titule pred prvi Grend slem sezone nam garantuju dobar meč, a ko bude odmorniji i smireniji verovatno će i odneti pobedu koja će mu mnogo značiti, ne samo za ovaj turnir već i za nastavak uspešne sezone.

Viktor Troicki, live prenos

Pratite prenose mečeva sa Australijan Opena na TenisUživo i navijajte za tenisere iz Srbije.

Teme:   Australian Open, Direktan prenos, Grend Slem, Live Prenos, Prvo kolo, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki