Stojanovićeva poražena, Srbija – Kanada 0:2

Nina Stojanović nije uspela da dođe do boda za srpski tim u meču protiv Kanade.

N. Stojanović46
R. Marino67

WTA

Srbija i Kanada bore se za plasman u plej-of za Svetsku grupu Bili Džin King kupa.

Nakon poraza Olge Danilović od Lejle Eni Fernandez, Nina nije uspela da dođe do izjednačenja.

Bolja od nje bila je Rebeka Marino.

Kanađanka je slavila nakon sat vremena i 45 minuta igre rezultatom od 6:4, 7:6 (8:6).

U prvom setu Nina je prva došla do brejka, ali je njena protivnica vratila servis. Set je prelomljen na samom kraju kada je Rebeka oduzela servis Srpkinji i time završila ovaj deo meča.

U drugom setu obe su napravile po tri brejka, dok je u produžetku Kanađanka iskoristila treću meč loptu i donela drugi bod svojoj ekipi.

Drugog dana na programu su tri meča – dva singla i jedan dubl. Te mečeve moći ćete da pratite u subotu na Tenis Uživo.

Teme:   Nina Stojanović, Teniserke, Turniri, Vesti