Sinsinati: Kecmanović poražen na startu

Četvrti poraz na pet mečeva.

Miomir Kecmanovic

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu mastersa u Sinsinatiju.

Kecmanović, 51. na ATP listi, izgubio je od jednu poziciju lošijeg plasiranog Japanca Jošihita Nišioke rezultatom 6:4, 7:5 posle sat vremena i 21 minuta igre.

Nije bilo mnogo drame u prvom setu. Teniseri su držali gemove na svoj servis sve do sedmog gema kada je Nišioka iskoristio prvu od dve brejk lopte za 4:3 i ubrzo poveo sa 1:0.

Nešto dramatičnije bilo je u drugom setu. Japanski teniser ponovo je napravio brejk za 4:3, ali je Beograđanin odmah uzvratio istom merom. Imao je srpski teniser i set loptu na protivnikov servis pri rezultatu 5:4, ali je nije iskoristio i od tada je izgubio sva tri gema za konačan poraz.

Nišioka će u drugom kolu igrati protiv sedmog tenisera sveta Huberta Hurkača, koji je kao nosilac bio slobodan na startu.

Teme:   ATP, Jošihito Nišioka, Masters, Masters u Sinsinatiju, Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti