13/08/19 - 20:46h

SINSINATI: Đere poražen na startu

Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo Masters turnira u Sinsinatiju.

L. Đere63
D. Švarcman76

On je na startu doživeo poraz od Argentinca Dijega Švarcmana.

U duelu koji je trajao sat vremena i 43 minuta, 24. teniser sveta slavio je sa 2:0 u setovima.

U prvom setu Đere je pravio brejk dva puta, a njegov protivnik je oba uspeo da vrati, pa je ovaj deo meča završen nakon produžetka u kome je Dijego iskoristio drugu set loptu i slavio rezultatom od 7:2.

Na startu drugog seta Argentinac je bio siguran na servisu, da bi zatim napravio brejk. Laslo je vratio brejk u petom gemu, a odmah nakon toga Švarcman mu ponovo oduzima servis. Srbin je imao šansu da vrati i ovaj brejk, ali je nije iskoristio. Set je završen rezultatom od 6:3 za Dijega.

Njegov protivnik u drugom kolu je Radu Albot iz Moldavije.

Teme:   Dijego Švarcman, Laslo Đere, Laslo Đere, Masters, Masters u Sinsinatiju, Teniseri, Turniri, Vesti