05/10/19 - 12:30h

ŠANGAJ: Troicki poražen na startu kvalifikacija

Viktor Troicki završio je takmičenje u prvom kolu kvalifikacija za Masters u Šangaju.

V. Troicki46
H. Londero67

Source: Elsa/Getty Images North America

Viktora je eliminisao Agrentinac Huan Londero sa 2:0 posle sat vremena i 18 minuta provedenih na terenu.

Londero je na startu prvog seta napravio brejk U drugom gemu Srbin je propustio tri šanse da vrati servis. Do kraja seta obojica su bili sigurni na svom servisu, a Londero ga je završio rezultatom od 6:4.

U drugom setu viđen je po jedan brejk sa obe strane, pa je ovaj deo meča rešen u produžetku sa 7:4 za Argentinca.

Na Mastersu u Šangaju igraće Novak Đoković, Dušan Lajović, Filip Krajinović i Miomir Kecmanović. Takmičenje počinje u ponedeljak, sedmog oktobra.

Teme:   Masters, Masters u Šangaju, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki