01/03/18 - 10:42h

Punta Del Esta: Krstin bez četvrtfinala

Srpski teniser Peđa Krstin nije uspeo da se plasira u četvrtfinale čelendž turnira u Punta Del Asti.

P. Krstin264
F. Gajo636

Pedja Krstin

Peđu je pobedio 298. igrač sveta, Italijan Federiko Gajo. Susret je trajao sat vremena i 47 minuta, a Gajo je bio bolji sa 2:1 u setovima.

Nakon dva izgubljena servisa Krstin je ispustio prvi set. U narednom delu meča 210. teniser ATP liste je napravio preokret. Igrao je dosta bolje, oduzeo je servis protivniku i izjednačio retultat na 1:1.

Odlučujući set rešen je u 10. gemu brejkom koji je napravio Federiko i time obezbedio učešće narednom krugu takmičenja.

On se u četvrtini finala turnira u urugvajskom gradu sastaje sa Simoneom Bolelijem, takođe Italijanom.

Teme:   ATP, Peđa Krstin, Teniseri, Turniri, Vesti