NOVAK ŽELI SALATARU: Igraću i polufinale!

 

Ohrabrujuće vesti za našu reprezenzaciju! Novak Đoković već sada tvrdi da će igrati polufinale protiv Francuza, čak iako osvoji US open koji prethodi!


Foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Srbija je superiorno savladala Španiju u Beogradu i plasirala se u polufinale Dejvis kupa, u okviru kojeg će od 15. do 17. septembra gostovati u Francuskoj. Svi od reda u našoj selekciji ističu da je prisustvo Novaka Đokovića u timu presudno, a to se vidi i ove sezone, jer je svetski broj dva i protiv Rusije i Španije doprineo uspehu.

Ujedno, on je time rasteretio i Viktora Troickog koji ove sezone zaista briljira u Dejvis kupu. Zato i jesu sjajne vesti da Đoković želi da igra polufinale u Francuskoj čak i ako ode do kraja na US openu, koji pretodi ovom događaju.

Oni su reprezentacija sa mnogo uspeha u Dejvis kupu, mnogi njihovi igrači stasavaju u sredini u kojoj je to takmičenje jedna od najvažnijih stvari. Njima je to obavezno zbog podrške Teniske federacije Francuske, otuda uvek imaju jak tim. Motivisani su jer dugo nisu osvojili salataru, a i atmosfera je uvek sjajna. Verujem da se i dalje sećaju Beograda (poraz u finalu 2010), siguran sam da će biti motivisani. Daću sve od sebe da budem dostupan za polufinale Dejvis kupa. Svi cenimo igranje za svoju zemlju, želimo da dođemo u najjačem sastavu i da se borimo sa njima. Neće biti problem ni ako osvojim US open – rekao je naš najbolji igrač.

(Tenis Uživo, M. Marjanović)


Teme:   Dejvis Kup, Novak Đoković, Polufinale, Srbija, US Open, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"