Novak Đoković, 422!

 

Novak Đoković je započeo 422. nedelju na prvom mestu ATP liste.


Foto: Justin Setterfield/Getty Images Europe

Srpski teniser Novak Đoković započeo je 422. nedelju na vrhu ATP rang liste. Uz to je i povećao prednost u odnosu na najbliže pratice, Janika Sinera i Karlosa Alkarasa. Novak je u nedelji za nama izgubio 45, a Siner 90 poena. Alkaraz zbog povrede nije bio u prilici da prehodne nedelje odbrani 500 osvojenih bodova prošle godine u Barseloni.

Danil Medvedev se nalazi na četvrtom mestu sa 7.085 poena, Aleksander Zverev je peti sa 5.425 bodova.

Kasper Rud je trijumfom u Barseloni dobio najviše bodova među igračima u top 10 – 455, on je šesti sa 4.480 bodova. Finalista turnira u Španiji Grk Stefanos Cicipas zadržao je sedmu poziciju sa 4.030 poena.

Među 10 najboljih tenisera nalaze se još Rus Andrej Rubljov sa 3.380, Poljak Hubet Hurkač sa 3.675 i Bugarin Grigor Dimitrov koji ima 3.640 bodova.

Laslo Đere beleži pad sa 35. na 39. mesto i ima 1.150 bodova.

Dušan Lajović je uprkos sjajnom turniru u Barseloni, gde je stigao do polufinala, sa 59. skliznuo na 65. mesto. Odmah iza njega je Miomir Kecmanović, koji je takođe pao za šest mesa na lestvici.

(Tenis Uživo, M. Marjanović)


Teme:   ATP Rang Lista, Novak Đoković, Rang Lista, Teniseri, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"