Dušan Lajovič nije uspeo da se plasira u polufinale ATP turnira u Moskvi.

D. Lajović61
A. Manarino76

Dusan Lajovic (Foto: D. Perunicic, Tenis Uzivo)

Dušana je iz daljeg takmičenja eliminisao francuski teniser Adrian Manarino.

U meču koji je trajao sat vremena i 27 minuta, Manarino je slavio sa 2:0 u setovima.

U prvom setu ni jedan ni drugi nisu iskoristili svoju šansu da naprave brejk, pa je ovaj deo igre završen u produžetku gde je Adrian bio bolji rezultatom od 7:3. Dušan je u drugom setu pružio mnogo manji otpor rivalu. Francuz je napravio tri vezana brejka i sa ubedljivi 6:1 meč priveo kraju.

Njegov protivnik za plasman u finale biće pobednik susreta Karen HačanovAndreas Sepi.

Srbija u Moskvi ima još jednog predstavnika – “Laki luzer” Nikola Milojević svoj meč četvrtfinala igra u petak posle 19 časova. Direktan prenos pratite na našem portalu.

ATP turnir u Moskvi igra se za nagradni fond od 922,250 dolara, a šampionu će pripasti ček na 144,830 i 250 ATP poena. Za prvog nosioca bio je postavljen domači igrač Danil Medvedev, ali je on odustao od ovog takmičenja.

Teme:   ATP 250, ATP u Moskvi, Dušan Lajović, Dušan Lajović, Teniseri, Turniri, Vesti