17/10/24 - 16:23h

Miomir u četvrtfinalu Stokholma!

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Stokholmu.

M. Kecmanović647
N. Đari466

On je posle dva sata i 24 minuta igre bio bolji od Čileanca Nikolasa Đarija rezultatom 6:4, 4:6, 7:6 (2).

U prvom setu nije bilo brejk lopti sve do kraja kada je do nje došao Kecmanović i njome završio set.

U drugom setu Miomir nije imao nijednu brejk loptu, dok mu je Đari već na startu oduzeo servis i sa tom prednošću izborio izjednačenje.

I na početku trećeg seta Srbin je pretrpeo brejk, ali je ovoga puta, pet gemova kasnije, uspeo da ga vrati. Set je završen u taj-brejku u kojem je Miomir drugom meč lopto stigao do pobede.

Protivnik u četvrtfinalu biće mu Tomi Pol, četvrti favorit, koji je u meču osmine finala bio bolji od Lasla Đerea.

Teme:   ATP u Štokholmu, Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti