18/04/19 - 15:55h

Milojević pobedio posle velike borbe, Troicki izgubio

Milojević slavio na čelendžeru u Kini, Troicki izgubio u Tunisu.

Milojevic

Talentovani srpski teniser Nikola Milojević plasirao se u četvrtfinale čelendžera u An-Ningu, nakon pobede nad Slovakom Andrejom Martinom sa 2:1 u setovima (6:1, 6:7 (0), 6:1). Naš teniser dobio je prvi set vrlo brzo nakon sjajne igre i protivniku je prepustio samo jedan gem.

U nastavku je viđena rovovska borba, posebno u drugom setu koji je Slovak dobio u taj brejku. Treći set bio je vrlo sličan prvom pa je i završen istim rezultatom 6:1 u korist Milojevića. Za plasman u polufinale boriće se sa boljim iz duela Pavlašek Gunešvaran.

Čelendžeru u An-Ningu igra se na šljaci za nagardni fond od 162.480 dolara.

Na čelendžeru u Tunisu Viktor Troicki izgubio je od Urugvajca Pabla Kuevasa sa 2:0 (7:5, 6:4) nakon sat i četrdeset minuta borbe. Urugvajac je bio strpljiviji i sa dva brejka u celom meču primorao Troickog da pognute glave napusti teren u Tunisu.