Dobio prvi set, pa prošao u drugo kolo.

Hamad Međedović

Hamad

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u drugo kolo čelendžera u američkom gradu Keriju.

On je na startu bio bolji od Švajcarca Leandra Ridija. Srbin je prvi seti dobio sa 7:6 (5) posle čak sat vremena i 23 minuta igre, a protivnik mu je potom predao meč.

Momak iz Novog Pazara bio je u nezavidnoj situaciji jer je u prvom setu protivnik servirao za 1:0, ali je pri rezultatu 5:3 propustio dve set lopte. Imao je potom još jednu kada je Hamad servirao za opstanak u setu, ali je i to Srbin spasio i na kraju slavio u taj-brejku.

Međedović, 139. na ATP listi, igraće u osmini finala turnira u Severnoj Karolini protiv domaćeg tenisera, Tristana Bojera, 210. na svetu.

Teme:   Hamad Međedović, Teniseri, Turniri, Vesti