Filip Krajinović izgubio je u četvrtfinalu ATP turnira u Marseju.

F. Krajinović664
L. Puij736

Filip Krajinovic

U meču koji je trajao skoro dva sata Krajinovića je pobedio Lukas Puij iz Francuske rezultatom 2:1.

Prvi set pripao je francuskom teniseru. U ovom delu susreta nijedan od tenisera nije izgubio servis sve do taj-brejka u kojem je Lukas protivniku oduzeo servis i time osvojio ovaj set.

U narednom delu meča 36. teniser sveta je napravio preokret i izjednačio rezultat, takođe u taj-brejku.

Uzevši Filipu servis Francuz je dobio i poslednji set i obezbedio plasman u polufinale ovog takmičenja.

Njegov sledeći susret biće sa boljim iz duela Ilja IvaškaNikola Mau.

ATP turnir u Marseju gra se na tvrdoj podlozi za nagradni fond od 645,485 dolara.