MADRID: Miomir dobro ušao u meč, Rud ipak prejak

Miomir Kecmanović poražen je u drugom kolu Masters turnira u Madridu.

H. Međedović66
A. Popirin32

Miomir Kecmanović

Bolji od njega nakon sat vremene i 14 minuta igre bio je šesti teniser sveta Kasper Rud rezultatom 6:4, 6:1.

Dobro je Miomir ušao u meč i napravio brejk, ali tri gema kasnije Norvežnin uspeva da ribrejkuje, a odmah zatim i on dolazi do vođstva brejkom. Nije se tako lako predavao Kecmanović, pa sada in on vraća servis. Dva gema kasnije imao je ponovo priliku za brejk, ali je ne koristi, što Rud kažnjava i prvom brejk/set loptom uzima prvi set.

U drugom setu tri puta je oduzeo servis srpskom teniseru, a Miomir je jednom uspeo da ribrejkuje.

Rud će se u trećoj rundi sastati sa KAmeronom Norijem koji je savladao Žoažoa Fonseku.

Teme:   Kasper Rud, Masters u Madridu, Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti