19/07/16 - 11:28h

Lajović – Dutra-Silva live prenos (oko 14:50h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Dušan Lajović igra u utorak meč prvog kola na ATP turniru u austrijsom Kicbilu. Protivnik na startu mu je Brazilac Roherio Dutra Silva, a direktan prenos meča možete pratiti na našem portalu. Početak se očekuje oko 14:50h.

;

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Oba tenisera prethodni vikend provela su igrajući za reprezentaciju u Dejvis kupu. Lajović je protiv Velike Britanije zabeležio jednu pobedu i jedan poraz, a Dutra Silva je izgubio jedan meč u duelu sa Ekvadorom.

Dutra Silva ima 32 godine i trenutno je 91. teniser sveta. Do sada nije osvojio nijednu ATP titulu, a najbolji plasman na rang listi mu je 82. pozicija na kojoj se nalazio prošlog meseca.

Dušan se sa Brazilcem sastajao samo jednom do sada, u kvalifikacijama za turniru u Rio de Žaneiru 2014. godine. Naš teniser je u tom meču slavio sa 2:1 u setovima.