Krunićeva poražena na startu Bogote
ÄŒekalo se predugo, na kraju poraz.
ViÅ¡e od 24 sata Äekalo se na poÄetak meÄa prvog kola WTA turnira u Bogoti izmeÄ‘u Aleksandre Krunić i Marije Buzkove. Pomeran je meÄ zbog kiÅ¡e viÅ¡e puta, a kad je poÄeo, viÄ‘ena je dobra borba.
ÄŒeÅ¡ka teniserka postavljena za prvog nosioca turnira, a inaÄe 51. igraÄica sveta slavila je 6:0, 3:6, 6:3.
Posle oÄajnog prvog seta u kojem nije osvojila ni gem, Krunićeva je sa dva brejka prednosti napravila lepu prednost u drugom delu igre. Buzkova je vratila jedan brejk, ali je srpska teniserka, trenutno 290. na svetu uspela da doÄ‘e do trećeg seta.
Sjajno je Krunićeva zapoÄela i treći set, povela 3:1, ali je u tom trenutku ponestalo „goriva“. ÄŒehinja je vezala pet gemova i doÅ¡la do drugog kola, posle sat vremena i 51 minuta igre.
(Tenis Uživo, M. Marjanović)
Teme: Aleksandra Krunić, Vesti