16/07/15 - 10:25h

Krunić – Vinči live prenos (oko 14h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Aleksandra Krunić igra danas meč drugog kola WTA turnira u Bukureštu protiv iskusne Italijanke Roberte Vinči. Duel između Krunić i Vinči igra se oko 14h po našem vremenu, a direktan prenos možete pratiti na sajtu TenisUživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Roberta Vinči ima 32. godine, trenutno je 45. teniserka sveta, a njen najbolji plasman u karijeri je bila 11. pozicija u junu 2013. godine. Osvojila je 9 WTA titula u singlu i 25 u konkurenciji parova.

Na turniru u Bukureštu Italijanka je postavljena za drugu nositeljku, a u okviru prve runde je bila bolja od Mađarice Timee Baboš sa 6:2, 6:1.

Aleksandra Krunic

Aleksandra Krunić je deset godina mlađa od svoje protivnice, trenutno je 67. igračica planete, što je ujedno i njen najbolji plasman u karijeri. Do sada nije bila u prilici da podigne pobednički pehar u pojedinačnoj konkurenciji, dok je u igri parova osvojila jednu titulu.

Krunićeva je na startu takmičenja u prestonici Rumunije savladala Ruskinju Elizavetu Kulikovu sa 6:2, 6:4.

Ovo će biti drugi međusobni okršaj dve teniserke, a Srpkinja je slavila u jedinom dosadašnjem, i to na upravo završenom Vimbldonu, rezultatom 6:2, 6:4.

Budite uz TenisUživo i bodrite Aleks do pobede!

Teme:   Aleksandra Krunić, Direktan prenos, Drugo Kolo, Live Prenos, Rang Lista, Teniserke, Turniri, Vesti, WTA Rang Lista