13/02/18 - 16:35h

Krunić – Stricova live prenos (oko 16:50h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Aleksandra Krunić u utorak igra meč prvog kola na WTA turniru u Dohi. Protivnica joj je Čehinja Barbora Stricova, a direktan prenos možete pratiti na portalu Tenis Uživo od 16.50h

Live prenos počinje za

[ad name=”liveprenos-336-280-slika”]

Ko prenosi?

Krunićevoj je ovo prvi meč od Australijan opena gde je izgubila na startu takmičenja. Stricova je proteklog vikenda nastupala za reprezentaciju Češke u Fed kupu i pobedom nad Belindom Benčić pomogla svom timu da dođe do plasmana u polufinale.

Aleksandra ima 24 godine i trenutno je 47. teniserka sveta. Njena protivnica je sedam godina starija i zauzima 25. poziciju na rang listi. Stricova je u dosadašnjoj karijeri osvojila dva WTA trofeja, a Krunićeva još uvek nije došla do titule u singlu.

Ovo će biti njihov treći međusobni susret, a Čehinja je slavila u oba prethodno odigrana. Poslednji put sastale su se 2014. godine u Trnavi.

Turnir u Dohi igra se za nagradni fond od 3,173,000 dolara, a pobednici će pripasti ček na 591,750 i 900 WTA poena.

Aleksandra Krunic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Aleksandru u ovom meču!

Teme:   Aleksandra Krunić, Aleksandra Krunić, Direktan prenos, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti