26/08/20 - 02:53h

Krajinović u četvrtfinalu Sinsinatija!

Srpski teniser Filip Krajinović ubedljivom pobedom ostvario je plasman u četvrtfinale Sinsinati Mastersa!

F. Krajinović66
M. Fučovič21

Source: Tom Dulat/Getty Images

On je nakon 60 minuta igre eliminisao Mađara Martona Fučoviča.

Prvi set obeležio je veliki broj brejkova – bilo ih je u svako gemu osim u prvom. Dva brejka više napravio je Filip, a set je rešio u svoju korist rezultatom od 6:2. U drugom setu Krajinović je bio siguran na svojim servisima, dok je dekoncentrisani Fučovič napravio dosta grešaka. Razigrao se malo Mađar pred kraj seta i uspeo da osvoji jedan gem, ali je Filip u narednom gemu iskoristio prvu meč loptu i sa 6:1 duel priveo kraju.

U borbi za polufinale protivnik će mu biti Miloš Raonić koji je savladao Endija Mareja.

Teme:   Filip Krajinović, Filip Krajinović, Filip Krajinović, Masters u Sinsinatiju, Teniseri, Turniri, Vesti